O marce

O mnie

Cześć, nazywam się Katarzyna Elżbieta Bednarska. Jestem z Gdańska, to tutaj się urodziłam, wychowałam, mieszkam i pracuję. W Gdańsku powstaje proces twórczy moich kolekcji. Z wykształcenia Projektant i Dekorator Wnętrz, Specjalista, ds. Visual Merchandisingu. Natomiast  zainteresowanie modą, które towarzyszyło mi od dziecka i doświadczenie w tym kierunku, które zdobyłam w firmach odzieżowych, gdzie byłam doradcą klienta, stylistką oraz osobą odpowiedzialną za visual merchandising dały mi  możliwość odkrywania, a zarazem wyrażania się na wielu płaszczyznach zawodowych. Pasja do mody i kobiet zrodziła nową markę odzieży – MAL collection. W roku 2019  powiększyłam swój asortyment o biżuterię, która wykonywana jest w Gdańsku przez jubilera. Prywatnie – miłośniczka zdrowego i aktywnego trybu życia. A przede wszystkim mama na cały etat.

Misja marki

Filarem marki MAL collection jest styl, forma i jakość. Poprzez staranną selekcję materiałów i dodatków zakupionych u polskich producentów jak i zagranicznych ubrania cechuje wysoka jakość. Projekty tworzę z wysokiej klasy specjalistami. Liczy się forma oraz jakość wykończenia. Tworząc z myślą o kobietach i dla nich, chcę aby każda kobieta mogła poczuć się nie tylko wyjątkowo w moich ubraniach, ale również żeby mogła nacieszyć się nimi jak najdłużej. Pamiętaj, że każdy jeden projekt zanim trafi do sprzedaży jest przeze mnie testowany. Wszystkie ubrania są szyte w polskich szwalniach.

 

Filozofia marki

Konsekwencją mojej marki są projekty, które cechuje styl nazwany przeze mnie “Casual Army”. Jest, to połączenie stylu klasycznego z nutą nonszalancji przez dodatki militarne. W moich projektach znajdziecie również  styl ”Casual”, biżuterię i dodatki. Projektując ubrania dla kobiet, chcę żeby każda kobieta poczuła się w nich wyjątkowo i pięknie.

Życiorys marki

W roku 2015 ukończyłam Krakowską Szkołę Artystyczną o specjalizacji Visual Merchandising – Projektant i Dekorator Wnętrz. We wrześniu 2016 r. otworzyłam swoją działalność gospodarczą i tym samym stworzyłam swoją markę odzieżową MAL collection. Od początku swojej działalności moje prace powstają cyklicznie czyli dwa razy do roku. Konsekwencją mojej marki są moje projekty, które wyróżnia styl nazwany przeze mnie ,,Casual Army Collection”. Od dwóch sezonów stawiam już tylko na naturalne materiały, które potwierdzone są certyfikatami ochrony środowiska, dzieci i zdrowia. Moje prace kieruję do śmiałych kobiet, które cenią sobie indywidualność, dobrą jakość i wygodę. Od roku 2019 wprowadziłam do asortymentu biżuterię, która tworzę razem z jubilerem w Gdańsku.

Moja marka w lutym 2017 r. miała debiut na Targach Fashion Meeting we Wrocławiu. Później były Targi Slow Fashion w Warszawie, gdzie też udzieliłam wywiadu. Targi Cat Walk w Gdańsku ( Galeria Metropolia), Dom Braci Jabłkowskich W Warszawie, OCH!BAZAR w Warszawie oraz uczestniczyłam razem ze swoją marką w Balu zorganizowanym przez Galę Kobiecych Inspiracji w Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni oraz w Sopocie. W latach 2017-2018 byłam wystawcą na Jarmarku Dominikańskim. Jednym z moich największym osiągnieciem był pokaz mody na największych Targach Kosmetycznych Amber Expo w Gdańsku w 2018 r. Moja marka miała zaszczyt ukazać się trzy razy w magazynach trójmiejskich tj. MADEMOISELLE i PRESTIŻ oraz w magazynie Londyńskim HORIZONT. Byłam również zaproszona jako stylistka ze swoja marką na sesje zdjęciową do edytorialu. Byłam poproszona do udzielenia wywiadu dla Oliwskiego Ratusz Kultury pt. Skarby Oliwian. Uczestniczyłam również w kilku imprezach jako jeden z partnerów wydarzenia. Razem ze swoja marką wspieram fundacje charytatywne. Jedną z nich była fundacja ,,Aż Sobie Zazdroszczę,, która zbierała pieniądze na oddział dziecięcej psychiatrii w Gdańsku. Impreza miała miejsce na terenie Stoczni Gdańskiej. Przekazałam tam swoją biżuterię na licytację. Fundacja ,,Między Ziemią a Niebem,, dla której przekazałam sukienkę. Wsparłam również szpital dziecięcej kardiologii w Słupsku. Moja marka wystąpiła gościnnie na pokazie mody w Hotelu Almond w Gdyni. W listopadzie w 2019 r. miałam debiut jako prelegentka na spotkaniu ,,Świadomych Blogerek,, w Bydgoszczy. Ostatnimi wydarzeniami, gdzie moja marka brała udział był pokaz charytatywny mody zorganizowany przez butik DRESS CODE w Gdańsku dnia 24.07.2021 r oraz wzięcie udziału w Targach B2B w Brnie w Czechach w dniach 21-23.08.2021 r. oraz Targi Mody w Łodzi dnia 25-26.08.2021 r. Zdjęcia z wydarzeń można znaleźć tutaj https://bit.ly/3lH1WNW.

 

 

About me

Hi, my name is Katarzyna Elżbieta Bednarska. I am from Gdańsk, it was here that I was born, raised, live and work. The creative process of my collections is being created in Gdańsk. Designer and Interior Decorator by profession, Specialist, Visual Merchandising. However, the interest in fashion that has accompanied me since childhood and experience in this direction, which I gained in clothing companies, where I was a stylist and a person responsible for visual merchandising gave me the opportunity to discover and express myself on many professional levels. Passion for fashion and women gave birth to a new clothing brand – MAL collection. In 2019, I expanded my product range with jewelry that is made in Gdańsk by a jeweler. Privately – a lover of a healthy and active lifestyle. And above all a full-time mother.

 

Brand mission

 

Style, form and quality are the pillars of the MAL collection brand. Due to careful selection of materials and accessories purchased from both Polish producers and foreign clothes, the clothes are of high quality. I create projects with high-class specialists. What counts is the form and quality of the finish. Creating for women and for them, I want every woman to feel not only special in my clothes, but also to enjoy them for as long as possible. Remember that every single project is tested by me before it goes on sale. All clothes are sewn in Polish sewing rooms.

 

 

Brand philosophy

  The consequence of my brand are projects characterized by the style I call “Casual Army”. It is a combination of classic style with a hint of nonchalance and military through accessories. You will also find the ” Casual ” style, jewelry and accessories. When designing, I think about making you feel confident and beautiful in my projects and that you will enjoy them for as long as possible. I think you will find something for yourself and stay with me longer. If you are looking for classic clothes with a bit of a twist, you’ve come to the right place. Invite:] In the link below you will find opinions about my brand, for which I would like to thank you:] https://www.trojmiasto.pl/Mal-Collection-K-Bednarsk-o76187.html

Aktualizuję...
  • Brak produktów w koszyku.